1) Öğlen saat 12:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içinde kargoya teslim edilmektedir. 12:00'dan sonra verilen siparişleriniz 24 Saat İçerisinde kargoya teslim edilecektir.
2) Kargo ücreti alıcıya aittir. Yurtiçi Kargo anlaşmamız olup koli sayısına göre birim fiyat değişmektedir.
3) Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra kargo firması bulunduğunuz İl ve İlçeye göre 24-48 saat içerisinde sizlere teslim etmektedir.
4) Cuma günleri kargo gönderimi yapılmamaktadır. 3 gün kargoda beklememesi açısından cumartesi gönderim sağlanmaktadır. 
5) 29188 sayılı Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği‘nin 17. maddesine göre, satıcı malın tüketiciye teslimine kadar oluşan hasar ve kayıptan sorumludur. Yani malın kargo firmasında ürünün zarar görmesi, hasara uğraması, kırılması veya kaybolması hallerinden tüketici sorumlu tutulamaz. Bu nedenle kargodan ürünlerinizi teslim alırken kontrol etmeniz ve hasarlı ürün var ise mutlaka Hasar Tespit Tutanağı kargo görevlisine tutturulması gerekmektedir.  
 6) Tutanak tutulduktan sonra firmamız ile iletişime geçerek durumu bildirmeniz gerekmektedir. Firmamız tutanağı tutulan ve hasar gören fide miktarı kadar size bedelsiz fide gönderimi sağlayacaktır. Kargo yine alıcıya aittir.
 7) Kargodan teslim alınan ürünler kabul edilmiş sayılır ve herhangi bir mazeret ile iadesi alınamaz. Ürünlerin canlı bitki olması sebebiyle cayma hakkı geçerli değildir.
 8) Kapıda ödeme ile gönderim sağlanmamaktadır.